Vítejte na webových stránkách Sdružení nezávislých kandidátů – OUŠŤÁCI.

Jsme nepolitické sdružení složené z občanů města Ústí nad Orlicí vzniklé jako protipól politickým stranám a do komunálních voleb nominujeme své kandidáty podruhé. Sdružení vychází z tradičních názorů, které respektují úctu ke svobodě jednotlivce a obhajují zásady svobodného tržního podnikání. Každý z kandidátů SNK Oušťáci je připraven věnovat svůj čas a energii ve prospěch města Ústí nad Orlicí. Naší prioritou je naše město!

 

V komunálních volbách v roce 2010 jsme získali osm mandátů, a díky tomu jsme se mohli stát součástí koalice na Orlickoústecké radnici. Vaše hlasy a důvěra byly pro nás závazkem i motivací. Domníváme se, že za uplynulé čtyři roky jsme odvedli poctivou práci. Město prošlo největšími investicemi za posledních několik desítek let. Je dokončována rozsáhlá rekonstrukce městské kanalizace, úspěšně probíhá modernizace železničního koridoru, architektonickou soutěží jsme zahájili budoucí proměnu areálu PERLA 01. Městské investice byly realizovány s důrazem dalšího nezadlužování našeho města. Naopak jsme v průběhu volebního období splatili téměř 50 milionů dluhů, tedy o necelých 40 % z celkové dlužné částky, kterou jsme zdědili zejména z předešlého období.


Pro volební období 2014-2018 předkládáme program, který reaguje nejen na aktuální potřeby města, ale také na jeho budoucí rozvoj. Hlavní priority však zůstávají stejné. Budeme se chovat finančně zodpovědně a budeme o problémech města s Vámi otevřeně diskutovat. Naše sdružení zůstává nadále otevřené všem podnětům. Ubezpečujeme Vás, že všichni naši kandidáti jsou ochotni diskutovat s Vámi nejen nyní, ale i po celé následující období.

 

Na těchto stránkách Vás budeme průběžně informovat o tom, co v nejbližší době plánujeme.

 
Všem našim příznivcům děkujeme za podporu, kterou Oušťákům dávají.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

SEO